понеділок, 2 грудня 2013 р.

Презентація програми «Європейська освіта: нові можливості»

   19 жовтня у актовій залі НВК ім. Л.І.Бугаєвської відбулася презентація програми «Європейська освіта: нові можливості»

   Учасники ШКП мали можливість обговорити питання отримання вищої освіти у європейських вузах. Катаєва А.С., директор регіонального центру програми "Європейська освіта", та Капоріна О.А., регіональний представник, розповіли учням про реальні можливості досить просто вступити до вузів Європи.
   Болонська система приводить навчання до єдиного стандарту, проект готувався 25 років. Дана система має деякі нюанси: мобільність студентів (за певними програмами студент має право на один чи два семестри обрати собі вуз); мобільність викладацького складу (протягом року викладач повинен читати лекції мінімум у двох вузах); програма «Навчання протягом життя» (для людей після 50 років, вони вивчають мови, комп'ютерну грамотність).
   Сучасна молодь обирає нові професії: комплексну анімацію, туризм, економічні спеціальності, менеджмент, філологія. Для того, щоб вступити до вузу, необхідно пройти співбесіду.
  16 річна студентка вищої школи економіки в Бидгощі (Польща) Капоріна Альона розповіла учасникам клубу про умови навчання і життя у Європі. Кожен студент отримує грошовий бонус, який можна використати, відвідуючи мовні курси, видається спеціальна карта, яка дозволяє подорожувати світом. Навчання у вузах Польщі від 800 до 4 тисяч євро. Диплом дійсний і на Україні, і в країнах Євросоюзу. За європейською освітою, бакалавр (після 3 років навчання) – це вже закінчена вища освіта. Учитель, юрист, менеджер мають право працювати.
Немає коментарів:

Дописати коментар