пʼятниця, 20 грудня 2013 р.

Конкурс логотипів учнівських клубів

Логотип нашого клубу став призером конкурсу логотипів шкільних клубів підприємництва у Варшаві!!!


   Польсько-український проект "Шкільна академія підприємництва 2" має на метіпідвищення рівня освіти і професійної кваліфікації суспільства чарез запроваждення елеменів підприємницької освіти в школі. Засобом для цього є створення шкільних клубів підприємництва.
             http://sae-poippo.blogspot.com/
  На Полтавщині в рамках цього проекту створено 8 шкільних клубів підприємництва. За умовами проекту у кінці листопада 2013 року в області було проведено конкурс логотипів учнівських клубів підприємництва, у результаті чого найкращим визнано логотип нашого клубу "In-West". І саме його і було представлено на підсумковій конференції проекту "Шкільна академія підприємництва 2" 10 грудня 2013 року у Варшаві.


   Разом з нашим, на загальному стенді логотипів учнівських клубів було представлено 14 зразків ШКП України. Усім учасникам конференції було запропоновано проголосівати за один найкращий, на їх думку, логотип. У результаті чого ми стали найкращими і були нагороджені подарунком від спонсора, польського банку. Подарунок, мультимедійний проектор, делегації від Полтавщини вручила координатор проекту - Єва Бобінска.
   Вчора безпосередньо у стінах нашої рідної школи почесну місію нагородження виконала начальник міського відділу освіти Ірина Володимирівна Шошина.

1 коментар:

  1. Шановні колеги! Вітаємо вас с перемогою! Переглянули ваш сайт, нам дуже сподобалося. Робота зроблена титанічна. Ви молодці! Заходьте до нас у гості! Як плануєте продовжити роботу? Миколаївська гімназія №3.

    ВідповістиВидалити