Навчальні матеріали

1. Інтернет-ресурси щодо правил гри CASHFLOW
       (із сайту ШКП Львівського економічного ліцею, http://lvivlicey2012.blogspot.com/)
                              http://ru.calameo.com/read/0019481312224b32514b3

2. Курс «Фінансова грамотність»
   Середньостатистичний український громадянин доволі невпевнено почувається на мінливому фінансовому ринку: йому бракує знань про фінанси, він користується тільки базовими фінансовими послугами, здебільшого нічого не знає про свої права як споживача фінансових послуг і майже не довіряє фінансовим установам. Та й свій сімейний бюджет мало яка родина детально розписує, часом дуже приблизно уявляючи, скільки коштів наробляється і витрачається. Такий портрет пересічного співвітчизника, змальований за результатами соціологічного дослідження 2010 року, на жаль, залишається актуальним і нині.
   Аби допомогти молодому поколінню стати фінансово відповідальними та фінансово незалежними громадянами, обізнаними та активними споживачами сучасних фінансових продуктів і послуг, викладачі Університету банківської справи НБУ спільно з фахівцями проекту Агентства США з міжнародного розвитку “Розвиток фінансового сектору” (FINREP) працюють над розробкою та впровадженням навчального курсу фінансової грамотності для учнів і студентів. Уже підготовлено повний пакет навчальних і дидактичних матеріалів для викладання цього курсу в 10-х класах загальноосвітніх шкіл – програму і календарний план курсу, підручник, робочий зошит для учнів та методичний посібник для вчителя. 
   На веб-сайті Програми USAID/FINREP-ІІ є окрема сторінка, яка присвячена курсу «Фінансова грамотність». Ця сторінка містить матеріали з курсу (навчальний посібник та робочий зошит), а також допоміжні матеріали для вчителів, які викладають цей курс.
                                  http://www.finrep.kiev.ua/structure/finedu/finlit_ua.php


3. Практичне заняття «Основи економічного аналізу господарювання. Складові бізнес-плану»4. Что такое биржа?

    (http://www.youtube.com/watch?v=9i1SP1MNxXU)5. Биржа под музыку.
(http://www.youtube.com/watch?v=MVzvB4souYc)


6. Позитивное мышление. Мотивация успеха.

(http://www.youtube.com/watch?v=9muQMSBbKj4)7. Профорієнтація


8. Професії сучасного світу

    З метою ознайомлення дітей шкільного віку з професіями будівельної, медичної, педагогічної, транспортної, сільськогосподарської, харчової галузей та галузі інформаційних технологій Національним центром «Мала академія наук України» підготовлено ряд відеосюжетів з теми "Професії сучасного світу"


Професії сучасного світу

Ветеринар


Водій


Пілот


Архітектор


Програміст


Лікар швидкої медичної допомоги 

http://man.gov.ua/upload/master_klass/Yunomu_dislidniku/Suchasna_osvita/ROLIK.mp4
Завдання ІІ етапу  XVІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки
(2013/2014 навчальний рік)
9 клас10 клас


11 клас

Немає коментарів:

Дописати коментар