неділя, 13 жовтня 2013 р.

П’ятий Чемпіонат України з бізнес-моделювання

   У Житомирі 10-11 жовтня 2013 року пройшов П’ятий Чемпіонат України з бізнес-моделювання для старшокласників. У Чемпіонаті взяли участь автори інноваційних бізнес-ідей із 14 областей України. Чемпіонат підсумував результати роботи Всеукраїнського молодіжного економічного проекту «Лабораторія бізнес-моделювання», що тривав упродовж 2012-2013 років. 
   Полтавщину представляла команда учнів 10-А класу шкільного клубу підприємництва "In-WEST" Комсомольського навчально-виховного комплексу ім.Л.І.Бугаєвської у складі: Будзинського Ярослава, Вінкус Єлизавети та Зобенка Арсенія.   Тематика бізнес-проектів була досить різноманітною, включаючи екологію, енергетику, аграрний та промисловий сектор, соціальні послуги, будівництво тощо. Кожна команда розробила власний бізнес-проект та створила його мультимедійну презентацію (PowerPoint) з відповідним текстовим супроводом.
   У чемпіонаті взяли участь 26 команд з різних областей України. У фінальній частині за перемогу змагалось 13 юнацьких команд презентуючи свої власні бізнес проекти протягом кількох хвилин, а потім їх окремо оцінювало журі та представники інвесторів.
   Переможцем П'ятого Чемпіонату України з бізнес-моделювання стала команда з м.Комсомольська, яка представляла корпорацію каменю «Джеспіліт»!!!

Нас нагородили дипломом переможців та діжкою із скарбом гетьмана Павла Полуботка!!!


Немає коментарів:

Дописати коментар