вівторок, 3 грудня 2013 р.

Лекторій «Психологічна формула успіху»

   2 листопада на засіданні клубу був проведений лекторій "Психологічна формула успіху".
   
  Багато хто з нас  стикався з питанням про те, як досягти успіху. На цьому лекторії ми з'ясували, що існує навіть формула успіху, ось тільки кожен повинен сам її вивести для себе.
   Єдине правило, дотримання якого робить формулу справжньою, полягає в наступному. Обов’язково потрібно не тільки докладати необхідні зусилля, але і вірити тому, що виконання всіх дій, передбачених формулою, обов’язково приведуть до успіху.

   Поняття про віру в успіх можна розглядати різнобічно, але з точки зору психології, це, не що інше, як стимул. Причому стимул, який на підсвідомому рівні підживлює бажання і прагнення, що є для нас паливом, подібно до того, як падаюча з висоти вода, змушує обертатися лопаті гідроелектростанції.

Як же досягти успіху і як знайти формулу, яка підійде саме Вам?
   Можна перерити тонни інформації в інтернеті, перечитати сотні книг, але краще Вас ніхто не зможе знати особисті психологічні особливості. Тобто, потрібно зазирнути всередину самого себе і знайти відповідь там. Як Ви думаєте, чому бейсболіст, який поклав у шкарпетку картку зі своїм улюбленим гравцем, часто показує під час гри кращі результати, ніж без картки? Вірно, він вірить, що вона йому приносить удачу.
Все залежить від нас самих!!!

Вір в себе!


Немає коментарів:

Дописати коментар