Про проект

 

   Українсько-польський проект з розвитку підприємницької компетентності та підприємливості в учнів загальноосвітніх та середніх сцеціальних закладів освіти України. Засобом для цього є створення шкільних клубів підприємництва.

"Ініціативність" та "підприємливість" входять до сладу 7 ключових компетентностей загальноєвропейських рекомендацій щодо ціложиттєвї освіти. Ініціативність та підприємливість означає здатність людини втілювати ідеї у життя. Вони охоплюють творчість, інноваційність, здатність йти на ризик, а також вміння планувати заходи та здійснювати їх для досягнення поставлених цілей. Вони становлять підтримку для індивідуальних осіб не тільки в їхньому щоденному приватному та суспільному житті, а також на роботі, допомагаючи їм усвідомлювати контекст їхньої праці і здатність використовувати шанси; вони є підставою для більш конкретних знань, вмінь та навичок, потрібних тим, хто займається або бере участь у громадській чи торговій діяльності.
    Загальна мета: підтримка суспільно-економічного сталого розвитку країн, що розвиваються, у виконанні заходів, котрі мають на меті підвищення рівня освіти і професійної кваліфікації суспільства через запровадження елементів підприємницької освіти в школі.
Конкретні цілі:
· Розвиток в учнів та вчителів культури підприємництва та необхідних компетентностей для досягнення успіху в бізнесі або професійній кар'єрі;
· Обмін досвідом у запровадженні в шкільній практиці заходів, пов'язаних із розвитком професійної активності та підприємливості.

1 коментар:

  1. Ваш блог додано до розділу "Наші сайти" сайту НВК ім.Л.І.Бугаєвської за адресою:
    http://koms-nvk-licey.at.ua/

    ВідповістиВидалити