субота, 12 жовтня 2013 р.

Тренінгове заняття «Лідер та його команда»

   10.10.2013 року відбулось засідання шкільного клубу  підприємництва "In-WEST". Цього разу працювали над темою «Лідер та його команда». Катерина Василівна (наш тренер) запропонувала нам декілька вправ: «Вміння слухати і чути», «Атоми», «Аукціон» та інші.
   Особливо зацікавила вправа «Аукціон», яка звернула нашу увагу на те, що ситуації вибору життєвих цінностей досить різноманітні і часом є дуже складними. Для будь-якої людини, зокрема й лідера, надзвичайно важливо робити вибір і нести за нього відповідальність.   Потім погралися в гру «Контрабандисти», «Мафія і мирні жителі» та «Гуси-лебеді». Так остання гра наочно продемонструвала нам багато цінностей та правил життя:
  • людям треба шукати шляхи і способи, як рухатися разом, і співпрацювати один з одним так, щоб досягти спільної мети;
  • варто виконувати складні завдання по черзі та розділяти обов’язки керівника, оскільки люди залежать один від одного, від здібностей та унікального поєднання можливостей, талантів і ресурсів кожного;
  • у тих колективах, де панує взаємопідтримка, робота продуктивніша.

Спробуємо запам'ятати ці прості і надзвичайно корисні життєві істини.
   І завершили вправою «Потисни руку тому, хто навпроти». Кожен із нас обійшов усе коло друзів, подякував за спільну роботу та приємне спілкування, і отримав комплімент, звісно, і на свою адресу.

Немає коментарів:

Дописати коментар