понеділок, 30 вересня 2013 р.

Відзначаємо Всесвітній день туризму

    У рамках заходів Міжнародного форуму учнівської молоді "На шляху до Європейського дому" що проходив у НВК ім.Л.І.Бугаєвської 26-27 вересня 2013 року, організаторами було запропоновано відзначити Всесвітній день туризму, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв'язків між народами різних країн. Учасники здійснили подорож по Дніпру на човнах класу "ДРАКОН"!!!   Човен класу дракон бере свій початок у глибокій давнині. Уперше він з’явився у Китаї близько 2 тисяч років тому. У той час у країні існувала традиція, за якою під час свят проводилися особливі змагання на човнах, стилізованих під драконів. У той час такий тип човна був ніби поклоніння богам. Вважалося, що такі змагання можуть принести удачу і розквіт. У наш час змагання з греблі на чов-нах драконах ніскільки не втратили популярності. Більше того, Такі човни є практично в кожній країні, де регулярно проводяться змагання зі спортивної греблі.


    Успіх таких змагань складається переважно з двох факторів: зовнішнього вигляду самого човна і специфіки змагань. Човен класу дракон представляє собою дуже довге швидкохідне судно, на якому можуть поміститися від десяти до п'ятдесяти чоловік.


    Човен дракон має на обох кінцях прикраси у вигляді голови дракона і його хвоста відповідно, що надає судну екзотичного вигляду. Змагання з греблі проходять за однією схемою, яка збереглася з давніх часів. Кожен човен дракон у своєму екіпажі, крім гребців, має барабанщика і стернового, які розміщаються на носі і кормі відповідно. Барабанщик безперервно і рівномірно б’є в барабан, а стерновий керує човном, загальна вага якого разом з командою може досягати двох тонн.

   


P.S.
І на завершення - смачна вечеря, багаття і, обов'язково, дискотека!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар