понеділок, 16 вересня 2013 р.

14.09.13

Навчаємося працювати в команді

"Екологічний геокешінг"

Геокешінг (geocaching від грец. γεο- — Земля та англ. cache — схов) - туристична гра із застосуванням супутникових навігаційних систем, яка полягає у знаходженні схову, створених іншими учасниками гри.


Ми   грали   в   неї   трьома командами. Богдан Васильович (наш учитель географії) організував схов (12 шт., по 4 на кожну команду), та за допомогою GPS визначив їх географічні координати, і повідомив про них нам.


Пошук сховів перетворюються в активний пізнавальний процес. Ми отримали безліч цікавої інформації про екологічний стан навколишнього середовища, адже на кожному схові нам потрібно було виконати якесь завдання, щоб отримати бали.

Гра проходила поблизу затоки Барбара.На перший погляд здається, що знайти схов з допомогою GPS-приймача просто. Однак точність, з якою GPS-приймач визначає позицію - від декількох метрів до декількох десятків метрів, це дозволяє тільки «окреслити» невеликий район місцезнаходження схову. Для точнішого пошуку контейнера ми користувалися підказками з опису схову.


Нам надзвичайно сподобалося. Будемо з нетерпінням чекати на наступну гру.
:)                      :)                      :)                     :)                      :)

1 коментар: