понеділок, 30 вересня 2013 р.

26 вересня 2013 року

Вітаємо учасників Міжнародного форуму 
«На шляху до Європейського дому»  26 вересня НВК ім.Л.І.Бугаевської радо вітав учасників Міжнародного форуму старшокласників «На шляху до Європейського дому», який проводиться в рамках реалізації молодіжних проектів «Центр дитячої дипломатії» та «Шкільна академія підприємництва -2» за підтримки Комсомольської міської ради, міського відділу освіти, відділу у справах сім'ї та молоді Комсомольської міської ради.

Флеш-моб «Станьмо на варті власного майбутнього!»


   У вересні 2013 року в НВК ім.Л.І.Бугаевської, за підтримки Благодійного фонду «Полтавський ГЗК» було відкрито кабінет "Наук про Землю" і поки почесні гості, а також керівники делегацій перебували там на екскурсії, діти, представники 12 міст України та зарубіжжя, готувалися до проведення флеш-мобу. Захоплено танцюючи, вони зобразили дівчинку з хлопчиком (символи ВДс «Екологічна варта») і сонце. Все це було взято в червоний трикутник, який, подібно категорії дорожніх знаків «Попереджувальні», покликаний привернути увагу до небезпеки, яка може виникнути внаслідок нераціонального використання природних ресурсів та жорстокого поводження з природою.

Психологічний тренінг «Екологія людських стосунків»
  Тренінг був покликаний навчити формувати гармонійні взаємозв'язки в суспільстві. Він був пронизаний безліччю творчих вправ.

  

   
   Учасники працювали як в парах, так і по групах. Все пройшло на позитиві, дуже весело!Семінар-практикум «Школа вартового лідера»
  Учасники семінару працювали в групах, виконували інтерактивні вправи: "коло ідей", "асоціативний кущ", "багаті-бідні", "world cafe". Кожен учасник індивідуально, користуючись спеціальним калькулятором, обчислив свій власний екологічний слід. Атмосфера заняття була діловою, доброзичливою і плідною. 
Учні з різних шкіл спілкувалися як давні друзі.


Немає коментарів:

Дописати коментар