пʼятниця, 7 лютого 2014 р.

Cashflow у Комсомольську

Тренінг - гра "Грошовий потік"?
   Гра вчить тому , як мислять 10% людей, які володіють 90% всіх багатств у світі. Багатство- це спосіб мислення, а не розмір банківського рахунку. Саме цей склад мислення можна сформувати, якщо регулярно грати в гру "Кеш флоу".  Гра починається з рівня, коли у є стабільна робота і зарплата. І потрібно пройти шлях , який пройшли багато бізнесменів, щоб досягти успіху.


   У цій грі враховуються багато факторів. Є банк з відсотками, є іпотека, є витрати на потрібні речі, є і непередбачені витрати! Є навіть "благодійність", ті, хто заплатить 10% від свого доходу за місяць мають право швидше йти по доріжці.

   У всьому світі дорослі і діти грають в Cashflow, для того щоб зрозуміти принципи інвестування і капіталовкладення, щоб використовувати ці знання в житті. Ця гра створювалася для того, щоб навчити людей стати господарями грошей і розвинути фінансовий інтелект.

   Гра "Грошовий потік" є і в електронному вигляді, але найкраще грати за столом з реальними людьми і вчитися взаємодіяти в команді, та, як це робимо ми! Вибудовувати коаліції і прораховувати кроки суперників на ринку!

   Якщо Ви творча і цілеспрямована людина, маєте бажання професійно розвиватися, обов’язково спробуйте, Вам сподобається!


Немає коментарів:

Дописати коментар